אדם לוק אאוט – A'dam Lookout – הנדנדה של אמסטרדם

אדם לוק אאוט - A'dam Lookout - הנדנדה של אמסטרדם

הנדנדה של אמסטרדם – אדם לוק אאוט

אם אתם מטיילים באמסטרדם אתם חייבים להוסיף ביקור בנדנדה של אמסטרדם – אדם לוקאאוט אמסטרדם!

מדובר על 2 אטרקציות במקום אחד- נדנדה ענקית שדרכה תראו את כל העיר ותרגישו על גג העולם ותצפית מהמגדל עצמו בה תאכלו לנשנש, לשתות משהו טוב ובעיקר לנוח ולהנות.

בעבר המגדל של אדם לוקאאוט אמסטרדם היה בניין נטוש אותו הפכו לאחת מהאטרקציות הכי פופולריות שיש בעיר. אטרקציה שמשלבת אדרנלין, הנאה ותצפית מטורפת של אמסטרדם– עיר ללא הפסקה.

שימו לב, בגלל ש Adam's Lookout היא אטרקצייה מבוקשת בקרב ישראלים ובקרב מבקרים מכל רחבי העולם לא תמיד ניתן להיכנס אליה בשל עומסים, כדי למנוע אי נעימויות ולחוות את האטרקציה המרגשת הזו אנחנו ממליצים לכם להזמין כרטיסים לדאם לוקאאוט מראש!

אדם לוק אאוט אמסטרדם

כרטיסים לנדנדה של אמסטרדם:

הנדנדה של אמסטרדם – אדם לוק אאוט אמסטרדם- מה מחכה לכם שם?

כשתגיעו לנדנדה של אמסטרדם מחכה לכם נוף מטורף! הנדנדה גבוהה מאוד, נמצאת בקצה של בניין רב קומות בגובה של למעלה מ- 100 מטר! וזה מה שמאפשר לכם לצפות בנוף הפנורמי והמושלם של אמסטרדם. זו הנדנדה הגדולה ביותר באירופה כולה!

תוכלו לראות את הבתים המיוחדים של העיר, התעלות, ומלא אנשים שייראו לכם כמו נמלים קטנות. אתם תרגישו ל גג העולם, עוצמות מטורפות! שימו לה, שאם אתם מפחדים אין לכם סיבה. למרות הגובה המטורף הנדנדה של אמסטרדם עומדת בתקני בטיחות מחמירים כך שאתם בטוחים בחוויה עצמה. בגלל הגובה של הנדנדה של אמסטרדם קחו בחשבון שיכול להיות לכם קר אז תביאו איתכם עליונית.


נדנדה באמסטרדם (A'dam Lookout)

כרטיסים לנדנדה של אמסטרדם:

אדם לוק אאוט אמסטרדם – איך זה עובד?

תחילה תצטרכו לנסוע למגדל אדם לוקאאוט אמסטרדם אחרי שרכשתם כרטיסים מראש כדי למנוע את ההמתנה או הסיכוי שלא יהיה לכם מקום בשל עומס.  במסגרת הכרטיס תוכלו להנות מהתצפית עצמה של המגדל המהמם ומהתנסות על הנדנדה של אמסטרדם, כמו שכבר רשמנו יש במקום מסעדות ובר שתוכלו לנשנש בהם משהו שטים, שם המסעדות – Moon ו – Madam. אם אתם מגיעים בלילה המקום הופך למועדון משוגע בשמיים ותהנו מערב בלתי נשכח כחלק מחיי הלילה באמסטרדם.

תצפית א'דאם (A'DAM Lookout)

אדם לוק אאוט אמסטרדם – שעות פעילות

הנדנדה פועלת כל יום מ-10:00 – 22:00, הכניסה היא מגובה של 1.30 מטרים לפחות.

הנדנדה של אמסטרדם – כתובת ודרכי הגעה

כתובת: Overhoeksplein 5, 1031 KS Amsterdam

דרכי הגעה – תצטרכו להגיע תחילה לתחנה המרכזית של אמסטרדם. המגדל נמצא מול התחנה מעבר לנהר, תצטרכו לקחת מעבורת ולחצות לצד השני בקלות.

כרטיסים לנדנדה של אמסטרדם:

כמה עולה כרטיס לאדם לוקאאוט?

המחיר לכרטיס למגדל תצפית אדם לוקאאוט הוא כ- 17 אירו לאדם. אם אתם מגיעים לאמסטרדם ורוצים להנות מכמה אטרקציות תקנו את כרטיס I amsterdam שעולה כ- 60 יורו וייתן לכם אפשרות לכניסה כמעט לכל האטרקציות הכי שוות של העיר במחיר הזה וככה תחסכו הרבה כסף.

המלצות ממבקרים בנדנדה

  • "תביאו איתכם עליונית או משהו מחמם כי קר מאוד בגובה."
  • "ממליץ לקנות כרטיסים מראש יש תור מטורף שמוציא את כל החשק."
  • " אל תפחדו לעלות על הנדנדה היא מתאימה לילדים ולמבוגרים והיא בטיחותית מאוד."
כמה עולה כרטיס לנדנדה של אמסטרדם?

מחיר כרטיס הוא כ-17 אירו.

מתי מומלץ ללכת לנדנדה של אמסטרדם?

אנחנו ממליצים ללכת לקראת השקיעה כי אז תהנו מהנוף הכי יפה שיש.

אדם לוק אאוט - Adam Lookout

אטרקציות נוספות באמסטרדם

אז על מה דיברנו הפעם?